پرش به محتوا

برترین نمونه اسم برند اسم شرکت های ایرانی ️

وجود دارد که شاید شما با آنها آشنایی کامل دارید، اما تمامی مخاطبان سایت شما به این پسوندها آشنایی ندارند و برای جستجوی سایت شما دچار مشکل خواهند شد. بهتر است که اسم سایت را با پسوند های .ir و .com ثبت کنید. اما این نکته را باید بدانید که به طور کلی پسوند .com اعتبار بیشتری دارد.

در ابتدای اسم خود از کلمه لاغری یا سلامت یا کلمه ای شبیه این استفاده کنید. هرگز از «میلیونر،موفقیت،بهترین،اولین،معروف،استاد و اسمامی عام » استفاده نکنید. چون با این کار تمرکز و تخصص خودتان سریع تر به مخاطب انتقال میدهید.

برای انتخاب اسم ایرانی از بین نام های قابل ثبت برای برند بهتر است همین الان با کارشناسان ایلیا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن ها در این راه بهره ببرید. بدیهی است که با توجه به مطالب ذکر شده ثبت برند تجاری برای اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم شده است و این مالکیت می‌تواند به یک یا چندین شخص تعلق ثبت تغییرات شرکت گیرد. در این مرحله برای برخی محصولات ممکن است به دریافت مجوزهای خاصی نیاز باشد. نام تجاری یا برند، ترکیبی از سمبل، نشانه، طرح، علامت و شعار عنوان می‌شود که به شناسایی راحت محصول و درک تمایز آن با سایر برندها منجر می‌گردد. اصولاً برندها به انتقال احساس یا مفهوم در مخاطب نیز می‌پردازند.

اسم برند سلامتی

قرار نیست به دلیل تشابه اسم با یک مجموعه بزرگ، اعتبار آنها به برند شما نیز منتقل شود. متأسفانه در ایران به شدت شاهد این موضوع هستیم که سایت‌های تازه‌کار با استفاده از نام‌های مشابه سایت‌های معروف، سعی در تسریع روند برندسازی خود می‌کنند. ایده اسم اینستاگرام بیشتر برای کسب و کارها و کسانی که قرار است منبع درآمدی در این برنامه داشته باشند و همچنین برند خود را معروف کنند اهمیت باید داشته باشد. انتخاب اسم های زیبا اینستاگرام و یا نام کاربری زیبا برای اینستاگرام برای کسانی که با پیج شخصی کار می‌کنند شاید آنقدرها هم سخت نباشد و نیاز به تفکر و وقت گذاشتن برای آن نیست. یکی یک نام کاربری مناسب برای اینستاگرام است که در ابتدای ثبت نام در این اپلیکیشن انتخاب می‌کنید و یکی نام برای پیجتان است.

اسامی برند برای سلامتی و تناسب اندام

هدف شما در انتخاب اسامی خاص برای برند یک مفهوم است که با تعداد زیادی از اسامی روبرو است. یک تصویر بصری ایجاد کنیدکه مخاطبان شما به آسانی بتوانند آن رابه یاد بیاورند. مهم نیست که چه ثبت برند تصمیمی بگیرید یا چه روابطی پیدا کنید، همیشه مطمئن شوید که ایده هایتان را دارید به چالش می کشید. بهترین اسامی خاص برای برند، به عنوان یک نتیجه محرمانه و به یاد ماندنی می باشند.

  • تکراری نباشد.به سایتمراجعه و نام پیشنهادی را جستجو نمایید توجه کنید که دو کلمه از نام پیشنهادی با اسامی دارای سابقه باید متفاوت باشد.
  • ازآنجایی‌که این نام برندها ملموس و آشنا هستند، امکان دارد که کسب‌وکار مربوط به آن نتواند هویت و ویژگی‌های خاص خود را در قالب چنین نامی به مخاطب نشان بدهد و ابراز کند.
  • برای مثال اگر حوزه کاری شما در مورد فروش موبایل باشد میتوانید در کنار اسم فروشگاه خود از پسوند هایی مانند apple، samsung استفاده کنید.
  • مثال معروف این نوع نام‌گذاری نام شبکه‌ی اجتماعی توییتر است.
  • همان‌طور که می‌دانید بسیاری از واژگانی که در زبان فارسی کلمات نامناسب محسوب می‌شوند در زبان‌های دیگر مثل انگلیسی، عربی یا ترکی معنی بدی ندارند.
  • این گالری هرساله میزبان نمایشگاه های متنوعی می باشد که طرفدارهای زیادی هم دارد.

بهترین سایت برای انتخاب اسامی برای سلامتی و پزشکی به خوبی می‌داند که باید اسمی پیشنهاد دهد که در درجه اول توجه و پس از آن اعتماد دیگران را جلب کند. فکر می‌کنید اسمی مانند پزشک آنلاین یا حکیم باشی برای بیزینس شما مناسب است؟ شاید در ظاهر اسم‌هایی مفهومی و زیبا باشند اما این اسامی بارها توسط افراد دیگر مورد استفاده قرار گرفته‌اند. بنابراین شما باید اقدام به انتخاب اسامی برای سلامتی و پزشکی کنید که منحصربه‌فرد باشد. یک اسم خاص ماندگاری شما در حافظه مخاطب را تضمین می‌کند. پیش از آنکه اسمی را برای بیزینس خود در حوزه سلامتی و پزشکی انتخاب کنید مطمئن باشید نوشتار این اسم به صورت فارسی و انگلیسی ظاهر زیبایی دارد. برای مثال اسمی مانند دارالشفا شاید برای چنین بیزینسی مناسب باشد اما نوشتار آن به صورت انگلیسی به عنوان آدرس سایت یا آی‌دی اینستاگرام چندان نمای زیبایی ندارد.

اسم برند ایرانی

اگر اعتراض نباشد آگهی دوم در روزنامه رسمی چاپ می شود و در آخر گواهی ثبت برند ۱۰ ساله صادر می شود که تحویل مالک برند می گردد. این نوع از نام برند محدودیت‌هایی را برای توسعه‌ی کسب‌وکار تحمیل می‌کنند. مثلا اگر کسب‌وکاری بخواهد فعالیت‌هایش را توسعه بدهد و به زمینه‌های کاری دیگر نیز وارد بشود، نام برند قبلی دست‌وپای آن را برای معرفی و جاانداختن محصولات و فعالیت‌های تازه می‌بندد. فقط با شنیدن این نوع از نام برند می‌توان دریافت که کسب‌وکار در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند.

اگر اسمی با املای سخت برای بیزینستان انتخاب کنید، به احتمال زیاد دیگران نمی‌توانند در نتیجه جستجوهای خود شما را پیدا کنند. اسم برندی که در حوزه سلامتی و پزشکی انتخاب می‌شود باید ساده و با تلفظ و نوشتار روان باشد. اشتباهی ثبت شرکت که برخی از بیزینس‌های فعال در این حوزه می‌کنند استفاده از اصطلاحات تخصصی و دشوار پزشکی به عنوان اسم برند است.اسم برند شما باید به راحتی در دهان بچرخد و تلفظ شود؛ تنها در این صورت است که از حافظه مخاطب پاک نمی‌شد.

معیارهایی برای انتخاب اسم برند مناسب

تخصیص عین نام با همان زبان و با رسم الخط فارسی به شعبات و نمایندگی های شرکتهای خارجی ممکن می باشد. استفاده از اسامی ائمه و نامهای متبرکه در موسسات خیریه ، فرهنگی و شرکتهای خدمات زیارتی پس از اخذ مجوز و درصورت رعایت سایر موارد ممکن می باشد. پیشنهاد اسامی و اتخاذ عناوینی که اختصاص به تشکیلات دولتی و کشوری دارد از طرف متقاضیان پذیرفته نخواهد شد. استفاده از گویش ها و لهجه بومی در نام های پیشنهادی با ارائه تائیدیه از کتب فرهنگ بومی و درغیراین صورت با ارائه تائیدیه از فرمانداری ، شورای شهر، بخشداری بلامانع می باشد. استفاده از کلماتی از قبیل ایران، کشور، ملی ، ملت در نامهای پیشنهادی به دلیل جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی پذیرفته نمی شود.

معمولا افراد برای انتخاب مواد غذایی سراغ بهترین کیفیت و بهترین برند می‌روند؛ زیرا حفظ سلامتی برایشان خیلی مهم است. بنابراین داشتن استانداردهای لازم و همینطور برند برای محصولات غذایی بسیار مهم است. هر گونه قصور و کوتاهی در این مورد عواقب قانونی دارد و باعث جریمه و یا حتی بسته شدن آن کارخانه یا کارگاه می‌شود.