پرش به محتوا

بهترین جنبه شرکت سهامی خاص ثبت نام خاص

می بایست از ادارات اصناف مربوط به رسته شغلی خود سوال نمایید

ﺳﻬﻢ ﻗﺴﻤﺘﯽ از ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﺳﻬﺎﻣﯽ‌ست ﮐﻪ بیانگر ﻣﯿﺰان ﻣﺸﺎرﮐﺖ، ﺗﻌﻬـﺪات و ﻣﻨـﺎﻓﻊ ﺻـﺎﺣﺐ آن در ﺷﺮﮐﺖ ﺳﻬﺎﻣﯽ است. برای تشکیل شرکت سهامی، شما مانند سایر شرکت‌ها به سرمایه‌ی اولیه نیاز دارید که در شرکت سهامی خاص، بخشی از سرمایه شرکت در ابتدا توسط موسسین و بخش دیگری از سرمایه توسط عموم مردم تامین می‌شود.

شرکت‌هایی که موسسین آنها قسمتی از سرمایه شرکت را از طریق فروش سهام به مردم تأمین می‌کنند؛ این گونه شرکت‌ها شرکت سهامی عام‌ نامیده می‌شوند.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا شماره تماس خود را ارسال کنید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند یا خودتان می توانید با خطوط شرکت تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

لطف راهنمایی بفرمایید تا نزد شما اقدامات لازم رو انجام بدهم.

از نظر معنای لغوی شرکت به معنای شریک شدن و همدست شدن در کاری می باشد و دهخدا شرکت را شریک شدن , انبار گشتن و مشارکت اتحادی چند نفر برای غرض و یا نفعی خاص معنا کرده است.

آخرین تغییرات شرکت ( در صورتی که تغییراتی در شرکت اصلی ایجاد شده باشد)

منع قانونی وجود ندارد – مسئولیت محدود مناسب است – ابتدا شرکت ثبت نمایید سپس جهت دریافت مجوز اقدام نمایید

۳.آیا اگز در طول سال شرکت کار خاصی انجام ندهد د درآمد نداشته باشد تکلیف مالیات چی می شود؟

من میخوام شرکتی در زمینه ارائه خدمات مهندسین مشاور ثبت کنم و در کنار اون کارای پیمانکاری هم انجام بدم.

برای اینکه لیست شرکت هایی که برای ثبت نیاز به دریافت مجوز دارد بسیار طولانی می باشد برای اینکه متوجه شوید آیا فعالیت مد نظر شما قبل از ثبت نیاز به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح را دارد یا خیر به این صفحه مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید شرکت بزرگی با تعداد زیادی از شرکا داشته باشید و هم‌چنین به جذب سرمایه از سایر افراد نیز فکر می‌کنید، شرکت سهامی عام گزینه مناسبی برای تحقق اهداف شماست.

برای ثبت شرکت تو این حیطه کدوم نوع از شرکت ها رو پیشنهاد میکنید؟

روند شکایت از آن های همانند شکایت ار دیگر کسب و کار ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.