پرش به محتوا

ثبت شرکت چند منظوره در سامانه ثبت شرکت ها

لذا متقاضی پیش نویس را نزد مسئول دفتر برده و مسئول دفتر شروع به ثبت شرکتنامه و پیش نویس آگهی تاسیس شرکت در دفتر ثبت شرکت ها می نماید. تغییرات شرکت کارت شناسایی متقاضیا ن را اخذ می کند و آن را با مشخصات مندرج در شرکتنامه تطبیق می دهد. به قسمت پذیرش درخواست ثبت شرکت مراجعه کنید.

  • آخرین گام ثبت شرکت سهامی، صدور آگهی تأسیس است، که به عنوان قدم نهایی و جهت چاپ در روزنامه ی رسمی و کثیرالانتشار ارائه می شود.
  • تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در بندرعباس و هرمزگان را می‌توان به صورت اینترنتی تکمیل کرد و ارسال کنید.
  • در مرحله سوم تمامی اطلاعاتی که وارد سامانه شده است به شما نمایش داده می شود و اگر درست باشد گزینه تایید اطلاعات را می زنیم.
  • ابتدایی ترین قدم برای ثبت شرکت، انتخاب موضوع کار می باشد.

موضوع تغییرات خود را انتخاب کنید / حداقل یک موضوع جهت تغییرات الزامی می باشد. درصورتی که پرونده نقص داشته باشد می بایست نواقص پرونده برای اداره ارسال تا کار آگهی گردد. درصورتی که پرونده دارای ایراد باشد پرونده برگشت می خورد و می بایست ایراد اعلام شده اصلاح (درصورت امکان) شود و مجدد برای اداره ارسال شود. بعد از ارسال آنلاین جهت تعیین نام شرکت در شرف تاسیس, کارشناس ظرف مدت ۳ روز کاری (حداکثر) ثبت برند تعیین نام شما را تحت یک نام از نام های ارسال شده تائید یا رد می کند. خدماتی که در این سامانه ارائه می گردد کلی و همه جانبه است و اگر با قوانین و دستورالعمل های اجرایی در این سامانه آشنایی کافی داشته باشید می توانید امور ثبتی خود را به راحتی پیش ببرید . شرکت از اجتماع بیش از 2 یا چند شریک یا سهامدار تشکیل می شود که بر اساس نوع شرکت سود حاصله بین سهامداران یا شرکا تقسیم میشود.

شرکت ها به لحاظ نوع فعالیت و هم چنین شیوه ی تشکیل آنها به گروه های زیر تقسیم می شوند که البته در هر یک از آنها موضوع و زمینه ی فعالیت میتواند متفاوت باشد . حتی می‌توانید کارت بازرگانی خود را نیز برای تاسیس شرکت در بندرعباس خود را از سایت سازمان توسعه تجارت ایران دریافت کنید. در این مرحله مدارک مورد نیاز مربوط به ثبت تاسیس مورد درخواست به شما نشان داده می شود که پس از تایید می توان گزینه پذیرش نهایی را انتخاب کنید.

چنانچه در نظر باشد رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت یک نفر باشد و این امر در اساسنامه مقرر نشده باشد و با رعایت ماده 124 لایحه اصلاحی قانون تجارت باید مراتب به تصویب 3/2 اعضای مجمع برسد. طبق قانون از سالهای گذشته قانون ثبت شرکت بر این اساس است که شما به صورت سامانه ای باید شرکت خود را به ثبت برسانید باید از طریق مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت شرکت خود اقدامات لازم را انجام دهید. براي ثبت علامت فارسي علاوه بر دارا بودن 10 نمونه از مجوز اتحاديه مربوطه يا سازمان صنايع و معادن و دارا بودن مجوز از ارگان , سازمان , نهاد اگر شخص حقيقي بوده مدارك شناسايي و اگر براي شخص حقيقي مدارك ثبت شركت نيز الزامي مي باشد . و براي ثبت علامت لاتين علاوه بر دارا بودن 10 نمونه از علامات و مدارك شناسايي كارت بازرگاني كه در قسمت خود قابل طرح مي باشد . و براي ثبت اختراعي كه بصورت ايده يا فيزيكي بايد 10 نمونه از از اختراع مورد بحث به همراه مدارك شناسايي به اداره ثبت ارسال مي گردد . بعد از پرداخت هزینه پلمپ دفاتر, دفاتر قانوی پلمپ که شامل یک جلد دفتر روزنامه و یک جلد دفتر کل می باشد زمانی حدود ۱۰ روزکاری بعد به دست متقاضی به آدرس شخصیت حقوقی (شرکت ها و موسسات) یا آدرس اعلام شده شخصیت حقیقی (افراد) ارسال می گردد.

بنابراین در صورت پذیرش، مسئول اداره، دستور ثبت در دفتر ثبت شرکت ها را صادر می نماید. بدین ترتیب اقدام بعدی، ثبت شرکتنامه شرکت چند منظوره در دفتر ثبت شرکت ها می باشد. با حضور کلیه / اکثریت سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید. با حضور کلیه / اکثریت سهامداران محل قانونی شرکت تشکیل گردید. فتوکپی شناسنامه و کارت ملی سهامدار یا سهامداران جدید بهمراه صورتجلسه تحویل اداره پست شود.

ثبت شرکت در اصفهان

یا تقلیل سرمایه شرکت .د-ورود شریک یا شرکای جدید به شرکت. نمونه اساسنامه شرکت تک مدیره با مسئولیت … در خصوص مجمع اکثریت ارائه اصل آگهی دعوت روزنامه برای مجمع در رعایت ماده 97 و نیز رعایت ماده 44 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت الزامیست و اصل آگهی تبدیل الزامیست .

CNMining بر اساس استراتژی خدمات محلی سازی، 22 اداره خارج از کشور را تعیین کرده است. اگر سؤال دارید، می توانید به طور مستقیم با دفتر نزدیک دفتر ارتباط برقرار کنید. CNMining شما را به سرعت راه حل مشکلات خود را ارائه می دهد.

در گذشته امور مربوط به ثبت شرکت ها به صورت ابتدایی و دستی صورت می گرفته است . اطلاعت هویتی فرد به همراه میزان سهام وی و همچنین سمت به عنوان هیئت مدیره و سهامدار نیز باید مشخص شود . زمان پاسخ به دیدگاه شما از طرف وکلای سایت وکیل تاپ ۴۸ ساعت می باشد. درصورت نیاز به مشاوره فوری حقوقی میتوانید از این لینک نسبت به پرسش سوال خود اقدام کنید. کارخانه نخ ریسی ایده آل با مسئولیت محدود – کارخانه نخ ریسی ایده آل با مسئولیت محدود جولای …

sherkat ssaa

با مسئولیت محدود و سهامی خاص در زمره شرکت های فعال و متداول در امر تجارت و … در عصر حاضر اینترنت جایگزین تمامی روش های سنتی شده است ، به طوری که امروزه در زمینه های اداری تمام ادارات و سازمان ها دارای سایت هایی می باشند که سهولت کار متقاضیان را مد نظر دارند . بدین ترتیب تعداد مراجعین به سازمان ها کاهش یافته و افراد قادر می شوند تا بسیاری از کارها را به صورت غیر حضوری انجام دهند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند . در ادامه این تحول ، نحوه ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها نیز از حالت سنتی خارج شده است و حالا با استفاده از اینترنت ، ثبت شرکت ها به صورت آنلاین انجام می شود که در ادامه قصد داریم به نحوه ثبت شرکت به صورت آنلاین در سایت اداره ثبت شرکت ها بپردازیم .

مرجع پلمپ دفاتر

مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده مؤسسه……………………………ثبت شده به شماره ……………………… مورخ ……………. باحضور اکثریت / کلیه شرکاء درمحل قانونی مؤسسه تشکیل شد. در گام اول اطلاعات متقاضی را ، شامل ( نام ، نام خانوادگی، شماره تلفن ، متقاضی تاسیس شرکت یا موسسه ، تابعیت متقاضی، سمت متقاضی ، در صورت ایرانی بودن وارد کردن شماره ملی و در صورت غیر ایرانی بودن وارد کردن شماره گذرنامه) ، وارد نمایید . شخص متقاضی می تواند یکی از اعضاء شرکت و یا وکیلی که انجام این امور را به عهده گرفته است باشد. موسسه ثبت نوول با بهره مندی از متخصص ترین کارشناسان ثبت شرکتها در سراسر کشور آماده انجام تمام امور ثبتی شرکت ها می باشد . اگر متقاضی ثبت تخصصی در کرج و تهران و تمامی شهرهای کشور می باشید می توانید با یک تماس با مشاوران ثبت نوول در ارتباط بوده و از سابقه مفید آن ها در انجام امور ثبت شرکت ها بهره بجویید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اصفهان

آن ها را پیشنهاد می دهید تا یکی از آن ها انتخاب شود. باید توجه داشته باشید که نام هایی که پیشنهاد می کنید از قبل نباید توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد.

در شرکت های سهامی موارد دیگری که قبلاَ تذکر داده شده در آگهی قید می شود. سلام من یکی از وراث شرکتی به ثبت رسیده هستم سایر ورثه ۹۲درصد سهام شرکت را فروختند برای اینکه باقی مانده شرکت که سهم من است را مدارکش را به دست بیاورم چطور اقدام کنم ویابه کجا بایدمراجعه کنم. پس از آن با استفاده از کد ثبت شده شرکت می توانید یک آگهی نیز در روزنامه رسمی به چاپ برسانید. نمایش اساسنامه، در این مرحله اتفاق می افتد. با توجه به اطلاعات تکمیل شده، اساسنامه شرکت به شما نشان داده خواهد شد. در این مرحله می توانید اطلاعاتی که به اصلاح نیاز دارند را ویرایش کنید.

صورتجلسه ظرف مدت 5 روز از تاریخ تشکیل جلسه ( وفق ماده 209 لایحه اصلاحی قانون تجارت) ظرف مدت سه روز تحویل اداره پست شود و سپس بارکدپستی در سیستم درج گردد. ۲-درصورتی که جلسه با اکثریت شرکاءتشکیل شده باشد رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه مؤسسه و ارائه اسناد مثبته به ضمیمه صورتجلسه به اداره ثبت شرکتها رسال گردد . در شرکت های با مسئولیت محدود و موسسات نیازی به انتخاب روزنامه نیست و در شرکت های سهامی خاص ثبت شرکت در تهران می بایست یکی از روزنامه های کثیرالانتشار ذکر شده در این قسمت جهت آگهی های شرکت انتخاب شود. هم چنین روز و ماه سال مالی هر شرکت در این قسمت مشخص می گردد که معمولاَ یکم فروردین هر سال می باشد. متقاضی ثبت دفاتر تجارتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی پس از پایان عملیات پلمب با مراجعه به سامانه ثبت شرکتها این امکان برای آن ها فراهم خواهد بود تا بتواند نسبت به ثبت ، تمدید یا ابطال دفتر تجارتی اقدام نمایند .