پرش به محتوا

5 Simple Techniques For مراحل ثبت شرکت

– هدف تاسیس؛ تولید داده‌های علمی، اختراع، محصولات فناورانه

در این گام باید نوع ارتباط شخص حقوقی و نماینده تکمیل شود. به عنوان مثال اگر در جلسه شخصی حضور داشته باشد که تنها ۱۲ سال دارد، باید پدرش به عنوان ولی قانونی، صورتجلسه را امضا کند.

پس از ورود کلیه اطلاعت مربوط به سهام /سرمایه ، با استفاده از کلید گام بعدی اطلاعات به طور خود کار ذخیره شده و به مرحله بعد وارد خواهید شد.

اگر شرکت از نوع «شعبه شرکت خارجی» یا «نمایندگی شرکت خارجی» باشد به جای اظهارنامه یا تقاضا نامه باید اختیارنامه فعال می شود.

بر این اساس، اگر قصد فعالیت تجاری قانونی در تهران دارید باید شرکتی را در راستای فعالیت‌های خود تاسیس کنید تا از دید قانون نیز به رسمیت شناخته شوید. گفتنی است که قوانین ثبت شرکت در تهران تفاوتی با دیگر استان‌ها و شهرهای کشور ندارد.

در این صفحه مشخصات پستی شرکت وارد می شود. «کد پستی» و «شماره تلفن» و”نشانی مرکز اصلی” از جمله مورادی هستند که باید حتماً پر شود.

«شماره دورنگار»، «پست الکترونیک» و «نشانی تارنما» نیز در صورتی که اطلاعات موجود باشد وارد می شود. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم.

سلام، روز بخیر، برای ثبت افزایش سرمایه در سامانه ثبت شرکت ها در کدام قسمت باید درخواست را شروع کنیم؟ نوع تصمیم را نقل وانتقال سهام انتخاب کنیم؟ موردی تحت عنوان افزایش سرمایه وجود ندارد. سپاسگزار میشم راهنمایی نمایید.

ثبت تغییرات ادرس را برای شرکت مسولیت محدود خود انجام دادم و سایت ثبت شرکتها موافقت شده و نوشته ارسال شده براي صدور آگهي… الان باید چه کار کنم؟

این موارد بخشی از مزایای شرکت به صورت کلی‌ست. با این توضیح که هر یک از شرکت‌های تجاری، دارای مزایایی است که به صورت اختصاصی برای شرکا ایجاد می‌کند.

اصل مجوز فعالیت شرکت (در صورتی که موضوع فعالیت نیاز به مجوز داشته باشد.)

از قسمت بالای صفحه، گزینه صورتجلسه تغییرات را انتخاب کنید و گام به گام همراه ما باشید.

خدمات و سامانه‌های هوشمند سامانه‌های مرتبط با ثبت شرکت‌ها سامانه ثبت شرکت

پس از دریافت رسید پذیرش، چه کاری باید انجام دهیم؟ رسید پذیرش را باید به همراه سایر مدارک، در پاکت‌های پستی مخصوص تغییرات قرارداده و از طریق باجه‌های پستی مجاز، برای اداره ثبت شرکت‌ها پست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.