ثبت شرکت در تهران حدوداً بین ۲۵ تا ۳۵ روز کاری زمان می‌برد. مراحل تاسیس قانونی شرکت در تهران باید به ترتیب طی شود. تمامی مدارک پس از تکمیل و بازبینی به اداره ثبت شرکت‌ها ارسال می‌شوند. کارشناسان این اداره به بررسی دقیق آنها می‌پردازند و اگر اشکالی مشاهده کنند، مدارک را برای اصلاح باز می‌گردانند.


حداقل تعداد سهامداران برای ثبت کردن شرکت، چند نفر است؟ حداقل تعداد سهامداران/شرکا در انواع شرکت‌های تجاری متفاوت است:

نکته: در صورت عدم وجود فعالیت مورد نظر شما ، می توانید قسمت موضوع فعالیت را خالی گذاشته و موضوعی را انتخاب نکنید ، و نسبت به یاداشت فعالیت مورد نظر در قسمت “شرح فعالیت ” اقدام فرمایید.

به خاطر داشته باشید که اگر بخواهید تنها یکی از مواد اساسنامه خود را تغییر دهید، لازم است کل اساسنامه را در این گام وارد کنید.

بنابراین، هزینه ثبت شرکت در تهران در تمام شهرهای آن برابر است. قدمت تاریخی شهر ری و طبیعت زیبای شمیران همیشه مورد توجه گردشگران بوده‌اند. شهر دماوند نیز یکی از مقاصد تفریحی مهم است که در زمستان پذیرای علاقه‌مندان به اسکی می‌شود. شهرستان شهریار واقع در غرب استان نیز از نظر اقتصادی رو به رشد است. از پاکدشت نیز نباید غافل شد که از مهم‌ترین قطب‌های پرورش گل و گیاه در منطقه است.

موارد تعیین شده در قسمت پایین فرم نشان داده شود. برای حذف یک ردیف بر روی “حذف شعبه ”  کلیک می نماییم. در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. در این مرحله به صورت خودکار اطلاعات وارد شده ذخیره می گردد. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید.

در این صفحه ابتدا نوع فعالیت بالاتر انتخاب می شود ، این بخش دسته بندی فعالیت ها را به شما نشان می دهد. پس از آن، قلم اطلاعاتی “نوع فعالیت” پر می شود  .لازم به ذکر است که این قسمت بر اساس نوع فعالیت بالاتر است تغییر می کند با انتخاب یکی از انواع فعالیت از لیست موجود ، متن مناسب ، به قسمت شرح فعالیت اضافه می شود  و  شما می توانید متن را ملاحظه کرده و هر قسمتی از آن را که می خواهید ویرایش نمایید.

آیا نیاز است مجدد مجمع برای تعیین اشخاص هیئت مدیره تشکیل شود یا همان تغییر تعداد اهضای هیئت مدیره کفایت میکند ؟

۰۲۱ – ۷۴۳۱۸۷۰۰ مقالات ثبت شرکت قرارداد و نمونه قرارداد مالکیت معنوی همه دسته بندی ها خدمات و تعرفه‌ها مرکز تماس

در رابطه با دستمزدتون، همه چیز بستگی به توافق شما با طرف مقابلتون در شرکت تعاونی خواهد داشت.

در صورتی که شخصی نخواهد شرکت ثبت کند، آیا می‌تواند شرکت بخرد؟ بله، در صورتی که شخصی نخواهد مراحل لازم را طی کند، می‌تواند شرکتی که قبلا تاسیس شده را بخرد.

این گام برای هر صورت‌جلسه و هر نوع تصمیم متغیر خواهد بود.

مراحل ثبت شرکت در تهران در تمام محله‌ها و شهرستان‌ها یکسان است.

برای وارد کردن اطلاعات صورتجلسه تنظیم شده در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها، در قدم اول باید به آدرس اداره ثبت شرکت‌‌‌ها که در بالا ذکر شد، مراجعه نمایید.