پرش به محتوا

Details, Fiction and ثبت شرکت

برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز برای انواع شرکت  بر روی لینک زیر کلیک کنید :

شرکت‌های سهامی عام با هدف جمع آوری سرمایه‌های کوچک برای فعالیت‌های اقتصادی بزرگ تاسیس می‌شود. این کار از طریق فروش سهام در بورس اوراق بهادار انجام می‌شود. موسسین چنین شرکت‌هایی می‌توانند بخشی از سرمایه شرکت را از فروش عمومی سهم به مردم تامین کنند.

پامپئو: رژیم ایران شیاطین مذهب‌سالاری هستند که مصمم به نابودی اسرائیل و آمریکا هستند

آیا برای ثبت شرکت نیازی هست که اعضا دارای سابقه ی بیمه ی حداقلی باشند؟

پاسخ مشاور ثبت ‏۰۶ بهمن ۱۳۹۹ سلام محمد جان، اگر میزان سرمایه شرکت منظور شماست که حداقل یکصد هزار تومان می باشد، اما اگر منظور شما سرمایه برای شروع کار است که بحثی جداگانه است که با توجه به میزان کار شما مشخص می شود، تاسیس شرکت نیاز به مدرک تحصیلی ندارد اما اگر در ادامه بخواهید برای شرکت ساختمانی، رتبه ابنیه بگیرید بله نیاز به حداقل مدرک کارشناسی خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز دو نسخه تقاضا نامه همراه با دو نسخه اساسنامه و صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین،کپی مصدق شناسنامه مؤسسین،تقاضانامه حاوی مشخصات نام،موضوع،تابعیت،مرکز،اسامی مؤسسین،تاریخ تشکیل مدیر،یا مدیران اشخاصی که در مؤسسه حق امضاء دارند،دارائی مؤسسه،آدرس شعبه نام مدیر،مدیران شعبه می باشد که توسط مؤسسین امضاء می شود.

شرکت های تجاری اینگونه است که قراردادهایی بین اعضای شرکت بسته می‌شود و سرمایه آن، از طریق اعضای شرکت تامین می‌شود.

در این شرکت تنظیم و امضای شرکت‌نامه الزامی می‌باشد و باید حدود، مشارکت، وظایف، اختیارات و حقوق هر یک از اعضا تصریح گردد.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت ها کلیه امور مربوطه به صورت اینترنتی انجام می گردد .

به ترتب اولویت یکی از نام ها را برای او تعیین می کند در این قسمت کارشناس پرونده مشخص می شود و محتویات پرونده از طریق کامپیوتر برای کارشناس تأسیس ارسال می گردد و همزمان متقاضی نیز با اصل پرونده بر کارشناس مربوطه مراجعه می نماید. کارشناس تأسیس همزمان محتویات و مدارک شرکت را با توجه به نوع آن چک می کند علاوه بر آنکه منع قانونی نداشته باشد موظف است تمام محتویات پرونده را نیز در داخل سیستم چک کند.

قاضی به سرعت با توجه به نوع شرکت میتواند تعهدات شرکا و حقوق شرکا را در کمترین زمان ممکنه مشخص نماید .

ابتدا بطور مختصر درباره معنی واژه ی ثبت شرکت ابنیه و وظایف آن صحبت می کنیم. ابنیه در لغتنامه به معنای خانه و ساختمان می باشد همانطور که واضح است یکی از نیازهای ضروری افراد برای ادامه زندگی، داشتن سرپناه است.

اولیت ما بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایمندی مشتریان می‌باشد.

ثبت شرکت در تهران ماسک: توییتر برای رسیدن به یک میلیارد کاربر باید به وی‌چت و تیک تاک شبیه‌تر شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.