پرش به محتوا

The best Side of ثبت شرکت در تهران

آن دسته از افرادی که متقاضی ثبت درخواست تاسیس شرکت می باشند، می توانند به صورت حضوری به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه کنند و از طریق این سایت، اقدام به ثبت درخواست برای تاسیس شرکت ها کنند.

نوشته‌ای با امضای مدیر شرکت، حاکی از پرداخت تمام سرمایه‌ی نقدی شرکای ضامن و تسلیم تمام سرمایه ی غیر نقدی با تعیین قیمت حصه‌های غیر نقدی

تشکر میکنم از مشاوران خوبتون که خیلی با حوصله جواب دادن به سوالاتم.

در این گام باید نوع شرکت را انتخاب نمایید و سپس نام های پیشنهادی را به ترتیب اولویت از اول تا پنجم را باید به درستی در سامانه وارد نمایید .

انتخاب نمایید آگهی های شرکت در چه نوع روزنامه ای درج گردد ، چنانچه روزنامه ابرار کم هزینه ترین نوع روزنامه است .

مدارک مورد نیاز دو نسخه تقاضا نامه همراه با دو نسخه اساسنامه و صورت جلسه مجمع عمومی مؤسسین،کپی مصدق شناسنامه مؤسسین،تقاضانامه حاوی مشخصات نام،موضوع،تابعیت،مرکز،اسامی مؤسسین،تاریخ تشکیل مدیر،یا مدیران اشخاصی که در مؤسسه حق امضاء دارند،دارائی مؤسسه،آدرس شعبه نام مدیر،مدیران شعبه می باشد که توسط مؤسسین امضاء می شود.

– دو نسخه از طرح اظهارنامه شرکت سهامی عام را باید تحویل دهید.

دقت داشته باشید که این مدارک برای ثبت شرکت سهامی عام مورد نیاز است ولی برای تاسیس شرکت سهامی عام باید مدارک دیگری را تحویل دهید که آنها عبارتند از :

– از صورت جلسه مجمع عمومی که در آن موسسین حضور داشته اند باید دو نسخه را ارائه دهید.

در این بخش می توان با وارد کردن شناسه ملی و یا وارد کردن اطلاعات ثبتی مانند نوع شرکت، شماره ثبت و … از شخصیت حقوقی استعلام گرفت.

قاضی به سرعت با توجه به نوع شرکت میتواند تعهدات شرکا و حقوق شرکا را در کمترین زمان ممکنه مشخص نماید .

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و طبق قوانین جمهوری اسلامی می‌باشد

اولیت ما بر حداکثر کیفیت و سرعت در خدمات و رضایمندی مشتریان می‌باشد.

شما باید بدانید که شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکت هایی می باشد که دو یا چند نفر آن را برای امور تجاری تاسیس می کنند و هر یک از اعضاء به میزان سهمی که در شرکت دارند و سرمایه مربوط به خودشان مسئولیت کارهایی انجام شده در شرکت را قبول می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.