حجم آسیب وارد شده به ویلا در شرایط آب و هوایی مختلف فرق می‌کنه و از طرفی، نرخ بازسازی در یک شهر با شهر دیگه و حتی یک محله با محله‌ای دیگه متفاوت هست.

جهت طراحی و بازسازی شهربازی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در ساخت و طراحی یک ویلای مدرن، از یک سبک مشخص و ترجیحا ساده استفاده می‌شود. برای رسیدن به یک طراحی استاندارد و مطلوب، باید مواردی همچون رنگ، بافت و جزئیات طراحی به صورت دقیق و منظم انتخاب و عملی شوند.

محوطه سازی حیاط ویلا با طراحی فضای سبز ویلا، یکی از لذت بخش ترین فعالیت‌های مهندسین طراحی منظر و لند اسکیپ است و این بخاطر وجود گیاهان می‌باشد.

ما در شرکت آرین پاراکس قبل از عقد قرارداد و شروع طراحی نقشه ، مالکین محترم را با سبک های طراحی و چالش های پیش رو آشنا می کنیم و پیشنهاد بهینه برای متراژ مناسب ساخت ویلا را خواهیم داد تا مالکین محترم با هوشیاری و آگاهی تمام با ما اقدام به همکاری نمایند .

در زمان بازسازی شهربازی باید به وسایلی که طرفداران بیشتری دارند، دقت بیشتری داشته باشید زیرا این وسایل بیشتر از دیگر وسایل کار می کنند و احتمال خرابی آن ها بیشتر است.

سایر کارهای اصولی مثل گچ‌کاری، کف‌سازی ویلا و یا استخر، کاشی‌کاری و نقاشی ویلا در این مرحله انجام می‌شه.

انتخاب افراد متخصص برای ساخت ویلا از مهمترین گامهایی می باشد که در این راستا باید بسیار دقت داشته باشید. مراجعه به شرکت های طراحی ویلا می تواند ایده های جذاب و طرح های مطلوبی را در اختیار شما قرار دهد چرا که شرکت های فعال در این حوزه با دانش و تجربه کاری خود مسئولیت طراحی و اجرای ویلا از صفر تا صد را قبول کرده و بهترین پروژه را برای مخاطبان ارائه می دهند.

در محوطه سازی رنگها اولین المانهایی هستند که بطور مستقیم و غیرمستقیم در یک نگاه مرکز توجه افراد میشود.

توجه به فضای داخلی ویلا یکی دیگر از مهمترین موارد در اصول طراحی ویلا است. هر چقدر فضای بیشتر و بزرگتری در اختیار ساکنین ساختمان قرار گیرد، به همان اندازه کارایی و آسایش ویلا نیز بیشتر خواهد شد. ویلا‌های مدرن به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوان به بیشترین حد ممکن از فضای درونی ویلا بهره برد.

یک معمار می تواند با الهام از المان هایی که در طراحی نمای ساختمان شهری گرفته همان المان ها را در اشل و ابعادی متفاوت مثلا در طراحی نمای ویلایی به کار گیرد چرا که بخشهای مختلف معماری همواره به یکدیگر مرتبط بوده و نمی توان با نگاه جزیره گونه به آنها نگریست.

رنگ میتواند با گیاهان یا المان‌های موجود در حیاط ویلا مانند سنگ فرش، دیوارها یا نرده‌ها و آبنما و غیره به حیاط اضافه شود.

بیشتر ویلا‌های مدرن از سبک معماری و طراحی داخلی پیروی می‌کنند. برخی از رایج‌ترین سبک های ویلا عبارت است از: سبک نئوکلاسیک، مدرن .

مبالغ اعلام شده جهت محاسبه سرانگشتی هزینه های طراحی است و حق الزحمه انجام کار با توجه به شرایط پروژه از جمله پیچیدگی کار ، شیب و موقعیت زمین ، سبک طراحی و متراژ بنا ممکن است کاهش یا افزایش یابد.