پرش به محتوا

The Fundamental Principles Of سامانه ثبت شرکتها پیگیری درخواست

لذا از قابلیت های سودمندی که با ثبت نام کردن اینترنتی به دست می آید استفاده از همین فهرست پیگیری است که می توان به راحتی بدون مراجعه ی حضوری، پیگیر پاسخ درخواست خود شد. پس از تکمیل فرم مربوطه، با کلیک بر روی گام بعدی صفحه ی مربوط به اشخاص گشوده می شود. منظور از اشخاص، افرادی هستند که در شرکت یا موسسه دارای سمت می باشند که خود به دو نوع شخص حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. در قسمت شخص حقیقی می بایست اطلاعات شخصی خواسته شده در کادر تکمیل گردد و اگر نوع شخص حقوقی هم باشد فیلدهایی نظیر فارسی، تابعیت، شناسه ی ملی و… افرادی که درخواست صدور سند اجرایی را به یکی از ادارات ثبت اسناد داده اند، می توانند با دریافت شناسه واریز از اداره مربوطه، از این قسمت اقدام به پرداخت هزینه تقاضانامه صدور اجراییه نمایند. پس از مراجعه به سامانه مذکور و انتخاب نوع شخصیت حقوقی ، اطلاعات هویتی نماینده ، وکیل ، حوزه ثبتی شرکت ، آدرس شرکت و تاریخ شروع سال مالی را درج نمایید .

  • امکانات سامانه جامع ثبت شرکتها irsherkat.ssaa.ir شامل تاسیس و ثبت شخصیت حقوقی ثبت تغییرات پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی ثبت نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری و درخواست کد فراگیر بوده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید.
  • در این آگهی باید اطلاعات مربوط به مبلغ افزایش سرمایه و مبلغ اسمی سهام جدید و حسب مورد مبلغ اضافه ارزش سهم و تعداد سهامی که هر صاحب سهم به نسبت سهام خود حق تقدم در خرید آن ها را دارد و مهلت پذیره نویسی و نحوه ی پرداخت ذکر شود.
  • در این بخش یک سری قوانین نمایش داده می‌شود که بهتر است آنها را با دقت مطالعه کنید.

در محل قانونی شرکت تشکیل گردید و نسبت به موارد زیر اتخاذ تصمیم گردید. به طور کلی مرجع رسیدگی به رعایت نکردن تشریفات و قوانین و مقررات طبق قانون تجارت و همچنین لایحه اصلاحـی، بر عهده مرجع قضایی محل ثبت شرکت مذکور است و مرجع قضایی می‌تواند چنانچه حقی ضایع شده است نسبت به موضوع ورود کند. نمایندگی یا شعبه شرکت های خارجی طبق ماده 2آئین نامه اجرایی قانون ثبتشان تابع شرکت اصلی هستند و مستقیما وظایف ثبت برند شرکت اصلی را در محل انجام می دهند و لازم به ذکر است که کلیه مسئولیت ها پای شرکت اصلی خواهد بود و در صورت لزوم باشد پاسخگو باشد. همچنین موقعی که به واسطه ی ضررهای وارده نصف سرمایه ی شرکت سهامی از بین برود به همان ترتیب باید ثبت و آگهی شود. بعد از تکمیل مراحل ثبت و دریافت شماره ثبت همه ی انواع شرکت ها برای متقاضیان قابل پیگیری و استعلام است ، راه های استعلام شرکت های ثبت شده را شرح خواهیم داد.

با پیشرفت تکنولوژی ، گسترش جوامع و تمایل مشتریان و شرکت های بزرگ به عقد قرار داد با شرکت هایی که به صورت رسمی و قانونی به ثبت رسیده اند ، ثبت شرکت در ایران بیش از پیش رواج پیدا کرد . در حالتی دیگر این احتمال وجود دارد که صورتجلسه شرکت تایید نگردد که با دریافت پیام مردود بودن صورتجلسه مواجه خواهید شد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید از کارشناسان هاناثبت سوالات خود را بپرسید. هر یک از نهادهای دولتی در ثبت شرکت در تهران کشورمان صرف نظر از اینکه زیر نظر کدام یک از قوای سه گانه اجرائیه، قضاییه و یا مقننه فعالیت می کنند، دارای وب سایت اختصاصی بوده که بخشی از خدمات آن نهاد را به شکل اینترنتی و غیر حضوری به افراد جامعه ارائه می کند. در این مرحله، مشخصات نماینده قانونی شرکت که متقاضی ثبت شرکتاست را وارد نمایید و مجددا دکمه گام بعدی را بزنید. باید توجه کنید که باید اصل یا کپی آن شماره از روزنامه را نزد خود داشته باشید.

ارائه کارت بازرگانی در اصفهان تمدیدکارت بازرگانی در اصفهان فروش کارت بازرگانی اخذ کارت بازرگانی در اصفهان ثبت کارت بازرگانی ثبت و رتبه بندی شرکت ثبت … دپارتمان ثبت رایا، افتخار دارد با استفاده از توان بالای کادر مجرب خود ، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات حقوقی و ثبتی لازم را جهت ثبت طرح صنعتی ، ثبت اختراع و ثبت برند و علامت تجاری به عمل آورد. لازم به ذکر است گسترش فضای مجازی علت اصلی روی کار آمدن سامانه ثبت شرکت ها نیست بلکه به جهت خدمت رسانی بهتر ، دقیق و سازماندهی شده به متقاضیان ساخته شد .

صدور چاپ آگهی

در این بخش یک سری قوانین نمایش داده می‌شود که بهتر است آنها را با دقت مطالعه کنید. همچنین اطلاعات اساسنامه را در این بخش به خوبی مطالعه کنید تا در صورت اشتباه آن را اصلاح کنید. سامانه در این مرحله چند حوزه پیشنهادی را ارائه می کند که از بین آن ها باید یکی را انتخاب کنید. در صورتی که تعداد متقاضیان از یک نفر بیشتر باشد، اطلاعات آن ها نیز وارد می شود.

برای دریافت کارت بازرگانی خود با کارشناسان ما در امیران ثبت در تم… رایا جزو بزرگترین مجموعه های ارائه کننده خدمات ثبت شرکت در ایران می باشد که خط و مشی خود را بر ارائه خدمات ثبتی با سریعترین زمان ممکن قرار داده و کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است. لازم به ذکر است که برخی پرونده هایی که امکان ثبت آن ها بنابر موارد قانونی وجود ندارد ، مشکلاتی اساسی دارند و یا شرایط و قواعد متناسب پرونده در آن رعایت نشده باشند ، رد خواهند شد که در این صورت متقاضی باید مراحل را از صفر شروع نماید . به طور کلی اداره کل ثبت شرکت ها از چهار قسمت مسئول داده آماری ، کارشناس دایره حقوقی ، کارشناس ارشد دایره حقوقی و رئیس دایره حقوقی تشکیل شده است . تمامی این موارد سبب تخصصی تر شدن خدمات ثبتی و روی کار آمدن سامانه رسمی شرکت ها شد .

r.ssaa.irsherkat

در آخر که دفاتر تهیه و تنظیم و اظهارنامه پلمپ دفاترتجارتی تکمیل شد، به قسمت پلمپ دفاتر تجارتی اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری باید مراجعه کنند.که پس از پایان این مراحل دفاتر را که حتما باید دارای نمره ی ترتیبی و قیطان کشیده باشند را به کارمند مربوطه تحویل می دهند. سامانه جامع ثبت شرکتها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری فراهم نموده و برای اطلاع از جزییات متن مقاله را مطالعه نمایید. چنانچه فردی قصد داشته باشد تا اختراع علامت تجاری یا طرح صنعتی متعلق به خود را ثبت نماید ابتدا لازم است تا از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل نماید که این امر از طریق بانک اطلاعاتی اختراعات طرح های صنعتی و علائم تجاری سایت اداره ثبت اسناد و املاک ممکن بوده و جزییات آن در متن مقاله آورده شده است. در کنار سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور و اداره ثبت اسناد و املاک تهران که ثبت نام در آن علی الاصول اختیاری می باشد، سامانه دیگری نیز اخیرا از سوی دولت راه اندازی شده که ثبت نام املاک کشور در آن اجباری بوده و به عنوان سامانه ثبت نام کد یکتا مسکن شناخته می شود. از آنجا که ثبت نام در این سامانه اجباری بوده ، پیشنهاد می شود جهت آشنایی با مراحل ثبت نام در سامانه کد یکتا املاک، مقاله زیر مطالعه شود.

مسئولیت نماینده خارجی :

بنابراین فقط می توان دوره قبلی عدم فعالیت را به دارایی گزارش نموده و مشمول شرایط شد. • اظهارنامه‌های مالیاتی باید تا پایان تیر ماه هر سال تکمیل و به اداره دارایی‌ ارجاع داده شوند. خواندن ثبت برند بین المللی ( ثبت مادرید) قبل از هر کاری به شما توصیه می شود. رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه نکته دوم هم این است که مجلس به اتاق بازرگانی ماموریت داده تمام قوانین و مصوبات مجلس در فرایند کسب و کار را احصا کند و قوانین جدید را پیشنهاد دهد. نمایندگان مردم در خانه ملت، در مصوبه ای تاکید کردند که ثبت شرکت‌ها با قید شرایط تضامن در قرارداد از سوی مراجع ثبت‌کننده امکان پذیر است. انواع ثبت شرکت در ایران را به طور دقیق با خواندن 7 نوع شرکت که می توانید ثبت کنید ،بشناسید.

مرحله ثبت اشخاص شرکت در ثبت اینترنتی شرکت :

بعد از آشنایی با نحوه پیگیری ثبت شرکت، سه حالت برای پرونده شرکت، پیش رو دارید که توسط اداره ثبت شرکتها به متقاضیان اطلاع رسانی می شود. بنابراین در پایان مطلبِ نحوه پیگیری ثبت شرکت به حالتهای احتمالی پرونده اشاره می کنیم. چنانچه اعضای شرکت جزو سهامداران شخصی حقوقی باشند (اصل و کپی آگهی تاًسیس، روزنامه رسمی براساس آخرین تغییرات، کپی شناسنامه و کارت ملی ارائه اصل و کپی ثبت شرکت و ترجمه آن) و اگر فرد سهامدار خارجی شخصی حقیقی باشد، ارائه اصل و کپی پاسپورت و ترجمه آن الزامی است.

تا مجدداً صفحه «افزودن اشخاص جلسه» باز شود در انتها با کلیک بر روی کلید گام بعدی به صفحه بعد می رویم. این موضوع سبب آن نمی شود که شما نتوانید اطلاعات خود را تصحیح نمایید. «کد پستی» و «شماره تلفن» و”نشانی مرکز اصلی” از جمله مورادی هستند که باید حتماً پر شود. «شماره دورنگار»، «پست الکترونیک» و «نشانی تارنما» نیز در صورتی که اطلاعات موجود باشد وارد می شود. در انتها با کلیک بر وی کلید “ثبت اطلاعات” فعالیت مورد نظر، به لیست فعالیت های شخصیت حقوقی اضافه خواهد شد . داشتن دفاتر سهام برای شرکت های سهامی الزامی است ولی نیاز به ثبت ندارند.

6-شرکت های خارجی که برای ارائه خدمات با دستگاه های دولتی در ارتباط هستند مانند خدمات حمل نقل هوایی،زمینی،دریایی با اخذ مجور از سازمان های ذیربط و همچنین برای فعالیت در زمینه های بانکی با اخذ جواز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت می باشند. ثبت شرکت پارسه برای پیشنهاد نام شرکت دارای بانک نام می باشد که در آن از نام هایی استفاده شده که دارای معانی زیبا هستند و از لحاظ ثبتی این اسامی از قبل استعلام گرفته شده می باشند ،بدین معنی که از این کلمات در نام شرکتهای ثبت شده به ندرت استفاده شده ثبت تغییرات شرکت اند و به همین دلیل احتمال ثبت آنها بسیار بالا می باشد . کپی روزنامه تاسیس یا آخرین تغییرات شرکت که در روزنامه ثبت شده است. جهت حذف یا تغییر هر کدام از موضوع های فعالیت ،ابتدا می بایست در ستون “مشاهده ” بر روی علامت رایانه کلیک نمایید .پس از نمایش اطلاعات در بالای صفحه و فعال شدن دکمه “حذف ” ، می توانید با استفاده از این کلید، موضوع فعالیت مورد نظر را حذف نمایید.و یا اینکه تغییرات خود را اعمال نمایید . دریافت کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی با بهترین شرایط و مناسبترین قیمت در امیران ثبت .

برچسب‌ها: