پرش به محتوا

The smart Trick of ثبت شرکت That No One is Discussing

 برخی دیگر از موضوعات فعالیت شرکت ها نیاز به اخذ مجوز ندارند برای اطلاع دقیق از موضوعات فعالیت شرکت هایی که نیاز به اخذ مجوز برای درج فعالیت در زمان ثبت شرکت ندارند مقاله تخصصی ” فعالیت هایی که نیاز به اخذ مجوز ندارند ” را مطالعه فرمایید.

نوشته‌ای با امضای مدیر شرکت، حاکی از پرداخت تمام سرمایه‌ی نقدی شرکای ضامن و تسلیم تمام سرمایه ی غیر نقدی با تعیین قیمت حصه‌های غیر نقدی

به این ترتیب یک یا چند شرکت در شرکت واحدی دارای سهام می‌شوند. شرکت‌های مختلط در دو نوع وجود دارند:

در این قسمت به مراحلی که برای ثبت شرکت ابنیه باید بگذرانید اشاره می کنیم:

افرادی که قبلا اقدام به ثبت درخواست تاسیس شرکت، تاسیس شخصیت حقوقی، صورت جلسه تغییرات و … نموده اند، می توانند از طریق بخش پیگیری اقدام به پیگیری درخواست خود کنند.

برای راه اندازی شرکت تضامنی به حداقل دو نفر نیاز است که هر دو “شریک ضامن” نامیده می‌شوند.

معنای نام های انتخابی باید از فرهنگ لغت های معتبر من جمله دهخدا ، معین ، عمید و … باشد .

هدف اصلی ما در ثبت شرکت ونک تعهد و صداقت دوطرفه می‌باشد. ما در زمان‌بندی انجام خدمات نسبت به مشتریان خود متعهد هستیم و با صداقت کامل به شما عزیزان مشاوره ارائه می‌نماییم.

ممنونم بابت خدمات خوبی که ارائه میدید. من از خدمات ثبت شرکت و ثبت برند شما استفاده کردم خیلی راضیم. خدا قوت

در این بخش می توان با وارد کردن شناسه ملی و یا وارد کردن اطلاعات ثبتی مانند نوع شرکت، شماره ثبت و … از شخصیت حقوقی استعلام گرفت.

– اگر فعالیت شما در شرکت با مسئولیت محدود نیاز به مجوز دارد باید مجوز آن را از سازمانی که به آن فعالیت ارتباط دارد تحویل بگیرید و برای تاسیس شرکت آن را تحویل دهید.

همچنین شما میتوانید در واتس اپ هم با مشاورین ما در تماس باشید.

هر یک از اعضای شرکت به میزان سهمی که در شرکت برای تاسیس آن گذاشته اند می توانند مسئولیت بیشتری داشته باشند. تعداد کسانی که در این شرکت سهامدار هستند و برای تاسیس شرکت تلاش می کنند نباید کمتر از سه نفر باشد. شما برای تاسیس شرکت به مدارکی نیاز دارید که آنها عبارتند از :

در این بخش امکان ثبت درخواست دریافت کد فراگیر و پیگیری درخواست های ثبت شده، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.