ثبت تغییرات

توسط

در

بدین ترتیب هیئت مدیره می تواند هر محلی را که مناسب می داند، به عنوان محل جدید شرکت انتخاب نماید. تغییراتی که پس از ثبت شرکت ممکن است برای شرکت شما به وجود آید را میتوانید به موسسه ی حقوقی و ثبتی تکسفیر بسپارید. این تغییرات باید به وسیله ی تشکیل مجمع عمومی عادی یا مجمع عمومی فوق العاده به انجام برسد. در مورد ثبت تغییرات نقل و انتقال شرکتها طرفین باید درجلسه حضور یافته و صورتجلسات را امضا کنند . در مورد شرکتهای مسولیت محدود ورود و خروج اعضا نیاز به مفاصا یا همان گواهی مالیاتی ندارد مگر نقل و انتقال سهم الشرکه بین خودشان بخواهد صورت بگیرد که دراین صورت باید توسط دفاتر اسناد رسمی به صورت رسمی و با گواهی نقل و انتقال و پرداخت مالیات مربوطه صورت گیرد. در مورد شرکت های سهامی برای تغییرات نقل و انتقال گواهی نقل و انتقال ( گرفتن مفاصا) از اداره دارایی الزامی می باشد.

تغییرات شرکت

شما می توانید هر یک از این گزینه ها را به دلخواه خود انتخاب کنید و یا با مطالعه ادامه مطالب و دیدن فیلم های کوتاه ما ، بیش از پیش به هدف خود نزدیک شوید. برابر ماده 111 قانون تجارت اشخاص ذیل نمی توانند به مدیریت شرکت انتخاب شوند. البته توجه داشته باشید که دلیل شما برای تغییر نام شرکت از نظر حقوقی اهمیتی ندارد اما نام انتخابی جدید نیز طبعا می بایست از قوانین انتخاب نام تبعیت نماید. متقاضی عزیز، شما می توانید جهت درخواست مشاوره رایگان، با وارد نمودن شماره تلفن خود در فرم زیر و یا از طریق دیگر راه های ارتباطی اعلام شده در صفحه تماس با ما، با کارشناسان هلدینگ بین المللی ملاصدرا تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما مشتاقانه پاسخگویی سوالات شما در زمینه پیگیری ثبت تغییرات شرکت هستند. اگر در این پروسه از وکیل کمک بگیرید ممکن است روند ثبت تغییرات تسهیل و تسریع شود و از بروز هرنوع مشکل احتمالی و یا وقفه جلوگیری شود.

به طور کلی ثبت تغییرات شرکت در سه دسته مجمع عمومی فوق العاده ، مجمع عمومی عالی به طور فوق العاده ، جلسه هیئت مدیره ، مجمع سالیانه که هر یک از تغییرات متناسب با قواعد و قوانین قانون تجارت در یکی از این مجامع قرار می گیرد . شرکت هایی که با مجوز به ثبت رسیده اند برای تغییرات شرکت خود باید از نهادهای مختلف گروهی مجوز گرفته و صورتجلسه تغییرات را هم که به تایید مجوز درآمده همراه با اصل مدارک و مجوز به اداره ثبت شرکت ها تقدیم نمایند. کلیه اقداماتی که می تواند بصورت شخصی یا با کمک موسسه حقوقی آگاه ثبت به منظور ایجاد هر گونه تغییر در امور شرکت، صورت بگیرد را ثبت تغییرات شرکت می نامند. در این مسیر سازمان و اداره ثبت شرکت ها نقش مهمی داشته و در صورت عدم آگاهی با شرایط و مراحل آن، ممکن است کار شما با موانع جدی رو به رو شود. از این رو می توانید بصورت رایگان با آگاه ثبت در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنیم. نکته مهمی که وجود دارد این است که تغییرات شرکت ها حتما و حتما باید سریعا به ثبت قانونی برسند و در اداره ثبت شرکتها ثبت و در روزنامه رسمی آگهی شوند.

تبدیل سهام به بی نام و بانام

چرا که تغییراتی که به اطلاع آنها نرسیده است،در مقابل آنها قابلیت استناد ندارد. و-در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی 58 ق.ت در ماده ی نهم نظامنامه قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است. در هر تقسیم راجع به مورد معین ماده ی fifty eight ق.ت در ماده ی نهم نظامنامه قانون تجارت،علاوه بر موارد بالا،تغییر مدیر یا مدیران شرکت هم افزوده شده است. درصورت حضور اکثریت صاحبان سرمایه و تنظیم آگهی جهت چاپ به روزنامه کثیرالانتشار ارائه می‌شود.

بابت انجام تغییرات شرکت یا موسسه باید هیچگونه بدهی مالیاتی یا بدهی به روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت نداشته باشد تا بتوان تغییرات درخواستی را اعمال نمود. بعد از حضور صاحبان سرمایه تصمیم مورد نظر را به کلیه صاحبان سرمایه اعلام و موضوع تغییرات را در صورتجلسه ای تنظیم شده مورد تائید قرار می دهند. معمولا زمان انجام شده ثبت تغییرات شرکت از 4 روز الی 15 روز کاری متغییر می باشد . باید پرونده شرکت به شهرستان مربوطه با درخواست هیات مدیره با تصویب و تنظیم صورت جلسه ارسال شود.

تغییر در مدت زمان فعالیت شرکت و یا تمدید آن یعنی زمانی که اعتبار مجوز شرکت در حال اتمام می باشد به تمدید آن باید بپردازید و یا اینکه می خواهید شرکت را منحل کنید و زمان اعتبار آن را کاهش دهید. ثبت شرکتنیک با بهره گیری از مشاورین و کارشناسان مجرب در این حوزه تمامی این خدمات ثبتی و مابقی امور وابسته را برای متقاضیان در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می دهد . مضاف بر آن،با عدم انتشار مواردی که نظامنامه برعهده مدیران گذاشته است،اشخاص ثالث می توانند تأثیر تغییرات را نادیده بگیرند.

در واقع ثبت کلیه ی اطلاعات مذکور یک قانون است و هر گونه تغییری که ثبت نشود(شخص حقوقی و حقیقی) قصور قانونی انجام داده است. شما بلافاصله بعد از پرداخت روزنامه قبلی می توانید تغییرات جدید را در سامانه ثبت کنید. پرداخت هزینه جهت ارسال روزنامه و انتشار آن در روزنامه رسمی کشور. پس از پذیرش نهایی سامانه یک رسید پذیرش همراه با کد پیگیری به شما می دهد که باید 2 نسخه از آن پرینت بپیرید و به همراه مدارک به اداره پست در قالب پاکت پستی زرد رنگ مخصوص تغییرات، به آدرسی که در رسید پذیرش درج شده ارسال کنید.

برای متقاضی شماره ملی و یا شماره گذرنامه (در صورتی که متقاضی غیر ایرانی است) را وارد کنید. اطلاعات شخصی یا اطلاعات شماره ثبت (برای شخص حقوقی) را وارد کنید. هنگامی که اکثریت دو سوم آراء با تغییرات موافق باشند، امکان اعمال تغییرات وجود خواهد داشت. در این مجمع افرادی می توانند شرکت کنند که بیش از مشخصی سهام داشته باشند. در این جلسات به بررسی مسائلی مانند تغییر در سرمایه شرکت اعم از کاهش یا افزایش آن، تغییر در اساسنامه و نیز انحلال شرکت پرداخته می شود.

  • برخی از شرکت هایی که با مجوز به ثبت رسیده اند ، در صورت نیاز به ثبت تغییرات شرکت از سازمان ها و ارگان های مربوطه باید مجوز های لازم را اخذ نمایند .
  • ثبت تغییرات شرکت از جمله مواردی است که بعد از انجام ثبت شرکت به آن نیاز داریم.
  • رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید که در دفاتر اسناد رسمی برابر اصل شده است ارائه گردد.
  • مدارک ثبت تغییرات شرکت متناسب با هر نوع تصمیمی متفاوت است اما به طور کلی یک سری مدارک در تمامی پرونده های ثبت تغییرات باید وجود داشته باشد که به آن ها می پردازیم .
  • بسیاری از موسسه های مالی و اعتباری و شرکتهای تعاونی برای انجام تغییرات به مجوز بانک مرکزی ایران نیاز دارند.

پس از بررسی کارشناس اداره ثبت شرکتهای کرج و تایید نام باید هزینه حق الثبت به اداره ثبت پرداخت گردد. گام دیگر پس از این مرحله انجام فرآیند تدوین و تنظیم صورتجلسه شرکت مدارک شما بارگذاری گردیده و باید بدانید که اصل صورتجلسه به همراه امضاء کلیه اعضاءو مهر شرکت باید به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری حوزه فعالیت شما ارسال گردد. تغییر سهام داران شرکت نیز یکی از رایج ترین صورت ثبت شرکت می باشد.

مشاوره ثبت تغییرات شرکت

پاسخ صادقانه به این سوال این است که برای اینکه در کمترین مدت زمان تغییرات شرکت را انجام دهید باید در هر مرحله کارها را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. به عنوان مثال موسسه ما تنظیم صورتجلسه تغییرات را در همان روز برای شما آماده کرده و باید سریعا تمام اعضای شرکت شما آن را امضاء کنند. پس از آن به سرعت ثبت سامانه کرده و پس از پذیرش مستندات را به اداره ارسال کنیم. در این حالت می توان گفت که در مدت زمان 7 روز کارها را می شود انجام داد.

از کجا می تونم بفهمم این خطا مربوط به چیست؟ممنون می شم راهنمایی بفرمایید. کلیه امور مربوط به ثبت شرکت، برند، تغییرات و مسائل حقوقی شامل هزینه هایی می باشند که بسته به نحوه انجام آن متفاوت می باشد. برای بررسی نرخ دقیق قیمت و هزینه ثبت تغییرات شرکت می توانید همه روزه بصورت 24 ساعته با کارشناسان و مشاوران حقوقی ما در آگاه ثبت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. ثبت تغییرات شرکت و تنظیم صورتجلسه و سایر موارد مربوط به آن، نیاز به حضور یک یا چند کارشناس و یا مشاور حقوقی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. ما با ارائه مشاوره رایگان و ارائه خدمات بهینه همیشه همراه شما خواهیم بود. به طور کلی پروسه به صورت آنلاین انجام می‌شود و بعد از تنظیم و تکمیل صورت‌جلسه تغییرات در سامانه اداره ثبت شرکت‌ها و طی مراحل مورد نیاز، کد پیگیری به متقاضی داده می‌شود و او می‌تواند به صورت آنلاین پیگیر وضعیت باشد.

بعد از آماده شدن صورتجلسه باید به سایت ثبت شرکت ها رفته و موارد لازم را وارد کنید. علاوه بر این باید اصل اسناد را به اداره تحویل داده و هزینه های لازم را بپردازید. در نهایت اعلامیه ای در روزنامه چاپ کرده و تغییرات را به عموم مردم اطلاع دهید. بعضی مواقع شهرت و اسم شرکت می تواند باعث شود مردم به کالاهای ارائه شده توسط آن شرکت علاقه بیشتری نشان دهند.

مدت زمان لازم جهت ثبت هرگونه تغییراتی در مورد شرکتهای ثبت شده 25 روز کاری می باشد. موسسه سفیر صلح به منظور تکمیل تیم متخصص خود،از افراد با تجربه در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند دعوت به عمل می آورد. موسسه حقوقی سفیر ثبت برند تجاری صلح با 12 سال تجربه در امور ثبتی شرکت‌ها و برندها از پیشگامان این عرصه است. در ابتدا، عبارت سامانه جامع ثبت شرکت ها یا آدرس irsherkat.ssaa.ir را، در مرورگر خود جست و جو نمایید و گزینه اول را انتخاب کنید.